Управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації

Хроніки культурного фронту від УКФ

220418 hroniky ukf

Цьогоріч, до початку повномасштабного військового вторгнення російської федерації, Український культурний фонд встиг отримати понад 2700 заявок на підтримку культурно-мистецьких ініціатив у секторах культурної спадщини, креативних індустрій, літературної справи, аудіовізуального та сценічного мистецтв. У лютому ми мали оголосити додаткові конкурси на ЛОТи «Регіональних ініціатив» та розпочати експертне оцінювання проєктів, що пройшли технічний відбір. Проте ранок 24 лютого 2022 року кардинально змінив наше життя.

  Ми переорієнтували свою роботу і вже понад сім тижнів разом із усією країною працюємо на різних фронтах, аби якнайшвидше наблизити день перемоги.

  Десятий випуск дайджесту «ХРОНІКИ КУЛЬТУРНОГО ФРОНТУ» – про нашу роботу, про роботу Українського культурного фонду під час війни.

  Аби тримати культуру на порядку денному та водночас інформувати вас про всі ключові новини та події у сфері культури і мистецтв, що відбулися під час російського вторгнення, власне, і запустили цей інформаційний дайджест «Хроніки культурного фронту».

  Двічі на тиждень ми розповідаємо вам про заходи та культурні ініціативи, що відбуваються на підтримку українського народу, можливості для українських культурних діячів та говоримо про те, як світ креативних індустрій об’єднує зусилля для перемоги. Перший випуск було надіслано 16 березня 2022 року. На сьогодні загальна кількість читачів становить понад 10 000 осіб.

  З усіма попередніми випусками «Хронік культурного фронту» ви можете ознайомитись за посиланнями: українською або англійською.

Рівненська обласна рада

Рівненська обласна рада

Міністерства культури та інформаційної політики

Міністерство культури та інформаційної політики

Верховна рада

Президент України

Президент України

Облдержадміністрація

Облдержадміністрація