Управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації

Заходи з 21 по 27 лютого 2022 року

Основні культурно-мистецькі заходи управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації

з 21 по 27 лютого 2022 року

Понеділок, 21 лютого
14.00 В обласній універсальній науковій бібліотеці відбудеться патріотичний захід «Небесна сотня лине в небеса», присвячений Дню Героїв Небесної Сотні та ознайомлення з книгою В. Прозапас «Хроніка революції, війни та реваншу» в онлайн форматі на платформі Google meet.
Місце проведення: відділ документів із гуманітарних наук

Вівторок, 22 лютого
12.00 Мистецький захід з відзначення 15-річниці від дня відкриття літературного музею Уласа Самчука. Свіча пам’яті до 117-річниці від дня народження Уласа Самчука.
Місце проведення: Літературний музей Уласа Самчука

13.00 Нагородження переможців літературного конкурсу для школярів Рівненщини «Марія. Мати. Україна» (з нагоди 80-річчя видання роману «Марія» Уласа Самчука)
Місце проведення: Літературний музей Уласа Самчука

15.00 Вручення міської літературної премії імені Уласа Самчука 2022 р.
Місце проведення: Літературний музей Уласа Самчука

18.00 В обласному академічному українському музично-драматичному театрі відбудеться показ вистави «Старий Ford Escort темно-синій» (мала сцена)


Середа, 23 лютого
11.00 В обласній універсальній науковій бібліотеці відбудеться веб-конференція із циклу «Реформи в державі» за участю фахівців управління Держпраці у Рівненській області
Місце проведення: відділ соціокультурної діяльності

14.00 В обласній універсальній науковій бібліотеці відбудеться презентація книги А. Пастушенко, Л. Яцкова «Грай сопілко».
Місце проведення: відділ мистецтв

17.30 В академічному обласному театрі ляльок на другому поверсі відбудеться показ вистави "Смачна історія", після якої майстерклас.

18.00 В обласному академічному українському музично-драматичному театрі відбудеться показ вистави «Тіні забутих предків»


Четвер, 24 лютого
19.00 В залі камерної та органної музики обласної філармонії відбудеться концерт Катерини Супрун (альт, Київ) Ігоря Андрієвського (диригент, Київ) Академічного камерного оркестру, диригент Юрій Скрипник.

19.00 В обласному академічному українському музично-драматичному театрі відбудеться показ вистави «Обережно! L'amour...».


П’ятниця, 25лютого
12.00 В обласному краєзнавчому музеї відбудеться відкриття виставки «Археологія 2021».

19.00 В обласному академічному українському музично-драматичному театрі відбудеться показ вистави «Брехня» (мала сцена).


Субота, 26 лютого
9.00 В обласній бібіотеці для молоді відбудеться історичний портрет «Славетні імена» «На перехресті музи й долі» до 135 років від дня народження Леся Курбаса, українського режисера, актора.
Місце проведення: читальна зала Ганна Лукасевич-провідний бібліотекар

11.00
18.00 В академічному обласному театрі ляльок відбудеться показ вистави "Лісова пісня".

12.00 В обласній універсальній науковій бібліотеці відбудеться концертна програма за участі Рівненської дитячої музичної школи № 1 ім. М. Лисенка.
Місце проведення: відділ мистецтв

19.00 В обласному академічному українському музично-драматичному театрі відбудеться показ вистави «Любов по-американськи»


Неділя, 27 лютого
11.00 В академічному обласному театрі ляльок відбудеться показ вистави "Чарівні сніжинки".

13.00 В академічному обласному театрі ляльок відбудеться показ вистави "Не їжачок".

14.00 В обласній універсальній науковій бібліотеці відбудеться презентація книги від Українського інституту книги С. Громенко «Скоропадський і Крим» за участі вимушено переміщених осіб з Криму.
Місце проведення: відділ документів із гуманітарних наук

17.00 В залі камерної та органної музики обласної філармонії відбудеться концерт «Рай серця» Євгенії Бальмас (орган, м. Рівне)

19.00 В обласному академічному українському музично-драматичному театрі відбудеться показ вистави «Земля».

Рівненська обласна рада

Рівненська обласна рада

Міністерства культури та інформаційної політики

Міністерство культури та інформаційної політики

Верховна рада

Президент України

Президент України

Облдержадміністрація

Облдержадміністрація