Управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації

16-й Всеукраїнський конкурс мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття»

210929 konkurs multimedia projektiv

Стартує проведення щорічного 16-го Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття», метою якого є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам'яті, подолання історичних міфів.

  Організатором Всеукраїнського конкурсу виступає Міжнародний благодійний фонд національної пам'яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади. Також в організації заходу беруть участь представники Інституту історії України НАН України, Кабінету Міністрів України, Спілки письменників України.

  Умови конкурсу:
1. У конкурсі можуть брати участь учні старших класів, студенти, учителі, молодіжні громадські організації та творчі спілки. На конкурс можуть подаватися як індивідуальні так і групові проекти.
2. Участь у конкурсі здійснюється на добровільних засадах.
З. Конкурсні роботи та анкету учасника (учасників) слід надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 1 грудня 2021 р.  Протягом грудня 2021 - січня 2022 р. журі з числа професійних учителів, режисерів, громадських діячів опрацьовує конкурсні роботи та визначає переможців. Відзначення переможців відбуватиметься наприкінці січня 2022 р., якщо дозволятимуть умови карантинних обмежень.
4. До участі у конкурсі приймаються мультимедійні проекти - аматорські документальні та ігрові відеоролики у форматі .avi.
5. Тривалість фільму не має перевищувати 8 хвилин.
6. На початку відеороботи має бути чітко вказано назву матеріалу та його авторів з місцем навчання/роботи.
7. У листі, яким надсилається конкурсна робота, має бути вказано назву відеороботи, авторів та місце навчання/роботи.
8. Авторський текст виконується українською мовою.
9. Подані на Конкурс матеріали не рецензуються і не повертаються.
10. При використанні у мультимедійних проектах кадрів з фільмів, репортажів та інших. відеоматеріалів, які не були зняті авторами проекту, необхідно зазначити. автора відеоматеріалу.
11. Питання і уточнення щодо умов конкурсу надсилати за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Рівненська обласна рада

Рівненська обласна рада

Міністерства культури та інформаційної політики

Міністерство культури та інформаційної політики

Верховна рада

Президент України

Президент України

Облдержадміністрація

Облдержадміністрація