Управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації

Міжнародна резиденція “Art Jazz School 2021” ЗАПРОШУЄ

210727 artjazz 1 site

У серпні 2021 року в Рівному в рамках фестивалю “ART JAZZ“ відбудеться міжнародна резиденція “ART JAZZ School 2021” за участі 7 топових представників джазової та фольклорної сцени з України, Польщі та Німеччини, професійних викладачів, що мають відповідний міжнародний досвід викладання та виступів.

  Це безкоштовна можливість неформальної якісної освіти для молодих джазових музикантів, вокалістів та виконавців етнічного фольклору з усієї України.

  З 19.08 по 28.08.2021 року в освітній резиденції „ART JAZZ School 2021” на базі Інституту мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету будуть діяти класи зі спеціальності:
- бас-гітара, труба, тромбон-саксофон, клавішні, барабани тощо;
- основи ритму в сучасному джазі для ударних інструментів;
взаємодія в ансамблі та основним напрямкам розвитку імпровізації;
- етно-джазовий вокал та композиція;
- курс вокальної імпровізації "Vocal summit", велика революційна течія у світі вокалу, яку у 1983 році започаткували Bobby Mcferrin, Urszula Dudziakа, Jay Clayton, Bob Stoloff та Jeane Lee, що буде викладатися на теренах України вперше;
- курс «Традиційний сольний та гуртовий поліський спів»

  Щоденно протягом 4 годин кожна з секцій учасників резиденції буде займатися окремо, а на 4-годинних заняттях з так званого вокального та інструментального “комбо” учасники будуть співіснувати в одній музичній площині та опрацьовувати музичний матеріал.

210727 artjazz 2 jam

  Окрім того резиденція матиме і мистецьку частину у вигляді:
джем-сейшнів, концерту викладачів - 24 серпня 2021 року та спільного фінального музичного перформансу з використанням мультимедійних технологій - 27 серпня 2021 року на сцені міжнародного джазового фестивалю “ART JAZZ 2021” в Рівному, де учасники резиденції презентують мистецький продукт, створений в ході освітньої резиденції.

  Участь в програмі є безкоштовною. Потенційним учасникам потрібно до 30 липня 2021 року заповнити анкету і показати, що вони вміють - записати коротке відео. Його оцінять викладачі резиденції, які прийматимуть рішення, хто проходить до “ART JAZZ School 2021”.

  Більш того, учасникам компенсується проживання та обіди! Транспорт до/з Рівного та ПЛР-тест (за відсутності сертифіката вакцинації) є власним внеском учасника.

  Всі деталі резиденції шукайте на сайті http://artjazzschool2021.tilda.ws/

  Заявка на участь: https://forms.gle/GMfoMnTCZPwGZUQE7

  Програма реалізовується завдяки підтримці Українського культурного фонду командою фестивалю «ART JAZZ», та стане третьою щорічною навчальною резиденцією для музикантів в Рівному. Формат минулорічних резиденцій – на відео:
https://www.youtube.com/watch?v=kx-kS8GFv80

https://www.facebook.com/1219622641495288/videos/443261450177984

  Якщо ти одержимий любов’ю до джазу та бажанням самовдосконалюватись, то кінець серпня тобі точно варто провести в Рівному!

  Слідкуйте за новинами резиденції “ART JAZZ School 2021” в соціальних мережах:
Facebook - https://www.facebook.com/artjazzschool
Instagram - https://www.instagram.com/art.jazz.school/

210727 artjazz 3 show

Рівненська обласна рада

Рівненська обласна рада

Міністерства культури та інформаційної політики

Міністерство культури та інформаційної політики

Верховна рада

Президент України

Президент України

Облдержадміністрація

Облдержадміністрація