Управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації

Визначено володарів грантів та призначено стипендії голів облдержадміністрації та обласної ради.

210218 grant golovy 1

18 лютого відбулося засідання експертної ради з розгляду заявок щодо призначення грантів голови Рівненської обласної державної адміністрації та голови Рівненської обласної ради у галузі літератури, театрального, музичного, образотворчого мистецтва, хореографії, народного мистецтва, кінематографії для створення і реалізації творчих проекті та комісії з питань призначення стипендій Рівненської облдержадміністрації та голови Рівненської обласної ради провідним діячам, ветеранам і пенсіонерам культури та мистецтва у 2021 році.

  З поданих 10 грантових заявок перемогу на реалізацію творчих проєктів отримали: Гончарова Юлія «Оцифрування найкращих зразків традиційної вишивки Рівненщини та видання артбуку «Вишивка Рівненщини: Сарненський район»; Микитюк Роман «Створення пересувної сцени-причепу «Візок казок»; Самсонюк Олена «Цифрова пам'ять Рівного: створення онлайн-платформи «Рівне та рівняни у фотографіях»; Нагорнюк Олексій «Створення етнографічного фільму «Бортництво». Сума кожного гранту складає 25 тисяч гривень.

  Також членами комісії було визначено 10 стипендіатів голови Рівненської облдержадміністрації та голови Рівненської обласної ради провідним діячам, ветеранам і пенсіонерам культури та мистецтва у 2021 році, а саме: Брухлій Валентин Іванович – провідний науковий співробітник Корецького історичного музею; Бунь Борис Степанович – голова асоціації діячів хореографічного мистецтва обласного відділення Національної Всеукраїнської Музичної спілки, викладач по класу хореографії Зорянської школи мистецтв, керівник зразкового ансамблю народного танцю «Вербонька» будинку культури с.Зоря, зразкового аматорського ансамблю народного танцю «Краплина Полісся» Зорянської школи мистецтва; Бугайчук Дар'я Русланівна – солістка міського палацу культури «Текстильник»; Євтушенко Василь Михайлович – артист-ляльковод вищої категорії академічного обласного театру ляльок; Забута Борис Ізраїлович – керівник народного аматорського вокально-інструментального тріо «Срібна терція» комунального закладу «Міський Будинок культури» Рівненської міської ради; Івасюк Анатолій Павлович – заслужений працівник культури України, керівник народного аматорського гурту «Терен» Гощанського районного об’єднання культури і дозвілля; Кисіленко Вікторія Никифорівна-майстриня народної аматорської студії декоративно-ужиткового мистецтва Рівненського міського будинку культури; Люліч Валентина Анатоліївна – член Національної спілки письменників України, перекладачка, літературознавець; Майструк Олександр Миколайович – член Національної Спілки Фотохудожників України, фотохудожник фотоклубу «Час»; Рабчевська Ніна Михайлівна – заслужений майстер народної творчості України. Щомісяця впродовж року стипендіати отримуватиму по 500 гривень.

  Вітаємо переможців.

210218 grant golovy 2 goncharova

Юлія Гончарова (в центрі) з проєктом оцифрування найкращих зразків традиційної вишивки Рівненщини.

210218 grant golovy 3 samsonyuk

Олена Самсонюк представляє проєкт онлайн-платформи «Рівне та рівняни у фотографіях»

210218 grant golovy 4 danylyuk

Директор театру ляльок Володимир Данилюк розповідає про пересувну сцену-причеп «Візок казок»

210218 grant golovy 5 nagornyuk

Олексій Нагорнюк (в центрі). Проєкт «Створення етнографічного фільму «Бортництво».

210218 grant golovy 6

 

Рівненська обласна рада

Рівненська обласна рада

Міністерства культури та інформаційної політики

Міністерство культури та інформаційної політики

Верховна рада

Президент України

Президент України

Облдержадміністрація

Облдержадміністрація