Управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації

Бухгалтерські звіти

 

Бухгалтерські звіти 2020 рік (оновлюються щоквартально):

І квартал

Звіт про надходження і використання коштів, отриманих на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів (форма N 4-4д) за I квартал 2020 року. (державний бюджет)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма N 2д) за I квартал 2020 року (державний бюджет)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма N 2м) за I квартал 2020 року. Забезпечення діяльності інших закладів в галузі культури і мистецтва (місцевий бюджет)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма N 2м) за I квартал 2020 року. Інші заходи в галузі культури і мистецтва  (місцевий бюджет)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма N 2м) за I квартал 2020 року. Реалізація програм і заходів в галузі туризму та курортів (місцевий бюджет)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма N 2м) за I квартал 2020 року. Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів (місцевий бюджет)

ІІ квартал

Звіт про надходження і використання коштів, отриманих на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів (форма N 4-4д) за перше півріччя 2020 року. (державний бюджет)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма N 2д) за перше півріччя 2020 року (державний бюджет)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма N 2м) за I квартал 2020 року. Забезпечення діяльності інших закладів в галузі культури і мистецтва (місцевий бюджет)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма N 2м) за перше півріччя 2020 року. Інші заходи в галузі культури і мистецтва  (місцевий бюджет)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма N 2м) за перше півріччя 2020 року. Реалізація програм і заходів в галузі туризму та курортів (місцевий бюджет)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма N 2м) за перше піврічя 2020 року. Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів (місцевий бюджет)

ІIІ квартал 

 


Бухгалтерські звіти 2019 рік:

Додаток до річного плану закупівель на 2019 рік

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма N 2д) за 2019 рік (державний бюджет)

Звіт про надходження і використання коштів, отриманих на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів (форма N 4-4д) за 2019 рік (державний бюджет)

Звіт про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду (форма N 4-3м) за 2019 рік (місцевий бюджет)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма N 2м) за 2019 рік. Забезпечення діяльності інших закладів в галузі культури і мистецтва (місцевий бюджет)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма N 2м) за 2019 рік. Інші заходи в галузі культури і мистецтва (місцевий бюджет)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма N 2м) за 2019 рік. Реалізація програм і заходів в галузі туризму та курортів (місцевий бюджет)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма N 2м) за 2019 рік. Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів (місцевий бюджет) 

 

Рівненська обласна рада

Рівненська обласна рада

Міністерства культури та інформаційної політики

Міністерство культури та інформаційної політики

Верховна рада

Президент України

Президент України

Облдержадміністрація

Облдержадміністрація