Управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації

У бібліотеці для молоді відбулася музикотерапія «Чарівні мелодії»

220523 robm muzykoterapia 1

  Другий захід який відбувся 22 травня у Рівненській обласній бібліотеці для молоді це - «Музикотерапія «Чарівні мелодії» за участі музичних професіоналів та аматорів. До нас завітали рівняни, а також вимушені переселенці, внаслідок російсько-української війни, з різних куточків України (Донецької, Луганської, Херсонської, Харківської, Київської та інших областей). Ми раді вітати усіх в стінах молодіжної бібліотеки!

  Ведуча заходу зазначила, що музика здатна лікувати душу, а це особливо важливо, коли всіх нас єднає одна велика мета – перемога України. Вона роздала пісенник з відомими українськими творами та запросила бажаючих молодих людей до музичних виступів. Ми почули і талановитий акапельний спів, і чудову гру на фортепіано.

220523 robm muzykoterapia 2

  Під час заходу для нас заспівала та зачитала свої вірші поетеса Ганна Горяшко. Також приєдналася Валентина Люліч - українська поетеса, прозаїк, перекладачка, бард. Фантастичним став виступ відомого музиканта Максима Бережнюка, який презентував духові інструменти зі своєї колекції, заграв мелодії та розповів чимало цікавого з їхньої історії. До речі, Максим Бережнюк – український музикант-віртуоз, виконавець на традиційних духових інструментах, вокаліст, співзасновник гуртів «The Doox», «Kyiv Ethno trio», «BALAMUTY» та «Veseli vujky», учасник гурту стародавньої музики «Хорея Козацька». Цікаву джазову обробку українських пісень та не лише ми почули від молодого рівненського гурту «Jazz Do It».

  Насамкінець усі разом заспівали пісень із пісенника під гітару. Це неймовірно тепла і затишна атмосфера і відчуття єдності духу.

220523 robm muzykoterapia 3

Рівненська обласна рада

Рівненська обласна рада

Міністерства культури та інформаційної політики

Міністерство культури та інформаційної політики

Верховна рада

Президент України

Президент України

Облдержадміністрація

Облдержадміністрація