Управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації

Підсумки 4-го етапу XXI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості "Об'єднаймося ж, брати мої"

220602 konkurs braty moi

27 травня 2022 року Державний науково-методичний центр змісту культурно-мистецької освіти організував засідання журі 4-го етапу XХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» для підведення підсумків у номінаціях «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-прикладне мистецтво».

  У цьому році організатори Конкурсу, а саме: Міністерство культури та інформаційної політики України спільно з Міністерством освіти і науки України провели його в 21 раз. Метою Конкурсу є популяризація творчої спадщини Т. Г. Шевченка, утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства.

  Серед переможців у номінації "Образотворче мистецтво"
Білик Оксана - учениця КЗ «Рівненська державна дитяча художня школа ім. А. І. Мартиненка» Рівненської міської ради. Робота - «Як козаки на весіллі гуляли» (живопис, папір, гуаш). Викладач - Онишкевич Юлія Юріївна.

  Серед переможців у номінації "Декоративно-прикладне мистецтво"
Лопатюк Ілона - учениця Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 23 Рівненської міської ради. Робота - «Моя квітуча Україна» (живопис голкою і ниткою картини Катерини Білокур «Натюрморт з колосками та глечиком», 1958 р.). Викладач - Лисюк Людмила Іванівна.

  На розгляд журі, до складу якого входять діячи образотворчого мистецтва, відомі народні майстри, провідні викладачі мистецьких шкіл, з усіх регіонів України кожного року надходять понад 250 робіт, з яких обираються 50 найкращих. Авторів-переможців Конкурсу можна з гордістю назвати «мистецьким майбутнім» нашої країни.

  Переможці Конкурсу та їх викладачі нагороджуються дипломами, грамотами та цінними подарунками під час урочистої церемонії, яка проходить у знакових та пам’ятних місцях: на Чернечій горі в Шевченківському національному заповіднику в м. Каневі Черкаської області або в Національному музеї Тараса Шевченка у м. Києві.

  Детальніше на сайті Державного науково-методичного центру змісту культурно-мистецької освіти

Рівненська обласна рада

Рівненська обласна рада

Міністерства культури та інформаційної політики

Міністерство культури та інформаційної політики

Верховна рада

Президент України

Президент України

Облдержадміністрація

Облдержадміністрація