Управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації

Робота по підготовці до туристичного сезону 2022 триває

220126 zoom narada turyzm 1

Питанням координації зусиль щодо вироблення стратегій розвитку туризму в територіальних громадах була присвяченя zoom-нарада керівниці Управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації Любові Романюк та її заступниці Ярослави Гаврилової з профільними заступниками голів райдержадміністрації та керівниками територіальних громад Рівненщини.

Основні напрями роботи - розвиток зеленого туризму, онлайн-промоція об'єктів області у Вікіпедії, розробка і маркування туристичних маршрутів, створення відпочинкових зон навколо міст, планування проведення фестивалів з промоцією культурної та гастрономічної спадщини. Все першочергово орієнтовано на внутрішній туризм, оскільки великого потоку іноземних туристів не очікується через тривалий карантин.

З 27 по 31 січня триватиме Вікімарафон по наповненню інформацією сторінок призвячених туристичним магнітам України. Також попередньо запланований тематичний вікі-місячник (орієнтовно травень-червень) присвячений Рівненській області. Запрошуємо долучитися до написання статей про Рівненщину як працівників культури і туризму, так і бібліотекарів та краєзнавців.

220126 zoom narada turyzm 2

Рівненська обласна рада

Рівненська обласна рада

Міністерства культури та інформаційної політики

Міністерство культури та інформаційної політики

Верховна рада

Президент України

Президент України

Облдержадміністрація

Облдержадміністрація