Майстриня з Рівненщини отримала всеукраїнську премію

 211130 premia rabchevskij 3

Сьогодні в рамках Всеукраїнської конференції «Імплементація Конвенції про охорону нематеріальної культурної спадщини: підсумки та перспективи», що відбувається в Міністерстві культури та інформаційної політики України було вручено всеукраїнську Премії за збереження та охорону нематеріальної культурної спадщини.

  Лауреатом премії 2021 року стала Рабчевська Ніна Михайлівна, заслужений майстер народної творчості України, керівник народного аматорського фольклорно-етнографічного ансамблю «Берегиня» Крупівського сільського будинку культури Дубровицької територіальної громади.

  «Я відновила звичай в полотні….», - так відповіла Ніна Михайлівна на привітання, подарувавши серпанкове полотно, виткане майстринями с. Крупове до музею нематеріальної спадщини українського центру культурних досліджень.

  Учасники конференції змогли переглянути відеофільм про традицію ткацтва в селі Крупове, автора Олексій Бухало, який презентували начальник управління культури і туризму облдержадміністрації Любов Романюк та директор обласного центру народної творчості Ірина Рачковська.

211130 premia rabchevskij 1

211130 premia rabchevskij 2

211130 premia rabchevskij 4

Рівненська обласна рада

Рівненська обласна рада

Міністерства культури та інформаційної політики

Міністерство культури та інформаційної політики

Верховна рада

Президент України

Президент України

Облдержадміністрація

Облдержадміністрація