Управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації

Дія. Цифрова освіта. Місяць цифрової грамотності

211126 misats cyfrovoi gramotnosti

Навіщо потрібен місяць цифрової грамотності?

  53% українців не мають базового рівня цифрової грамотності, наприклад, не вміють користуватися електронною поштою, надсилати та отримувати повідомлення онлайн.

  Саме тому Міністерство цифрової трансформації України разом із Дія. Цифрова освіта оголосили всеукраїнський місяць цифрової грамотності.

  Що це таке?
Масштабна інформаційна кампанія, яка надихне українців на навчання цифрових навичок.

  Коли? 1 - 30 листопада 2021 року.

  Де? У Фейсбук та на сайті "Дія. ЦИфрова освіта"

  Ініціативу вже підтримали Kyivstar, Укрпошта, Мережа АЗК «WOG», robota.ua, Jooble, MEGOGO, «Проєкт підтримки Дія», що впроваджується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за фінансової підтримки Швеції, і перелік партнерів постійно оновлюється. Інформаційним партнером став Facebook App. Стратегічний партнер — Фонд Східна Європа.

  Проходь Цифрограм - отримуй національний сертифікат з цифрової грамотності. Ним можна посилити резюме та похвалитися в соцмережах.

211126 cyfrogram

  Ставайте авторами освітніх серіалів - запропонуйте тему, сценарій або готовий відеокурс про цифрову освіту, технології та все, що пов’язано з цифровою грамотностю.

   Освітні серіали. На вас чекають освітні серіали: базові цифрові навички, цифрова грамотність для вчителів, серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті», онлайн-сервіси для вчителів, оплата комуналки онлайн та інші.

 І все буде digital

Рівненська обласна рада

Рівненська обласна рада

Міністерства культури та інформаційної політики

Міністерство культури та інформаційної політики

Верховна рада

Президент України

Президент України

Облдержадміністрація

Облдержадміністрація