Управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації

Інновації та кращі рішення для активного та екологічного туризму України

 

3 лютого 2016 року управлінням культури і туризму облдержадміністрації спільно з Українською асоціаціацією активного та екологічного туризму проведений круглий стіл "Інновації та кращі рішення для активного та екологічного туризму України".

На 1 день Рівненщина стала платформою для консолідації потужного громадського активу Західного регіону, робота якого була спрямована на постановку та вирішення існуючих проблем галузі, формування перспективного бачення розвитку активного та екологічного туризму. Близько 50 представників національних прироних парків, голів сільських та селищних рад, спортивно-туристичних клубів, туристичних фірм та садиб сільського туризму, громадських активістів з Рівненської, Волинської, Тернопільської, Хмельницької, Львівської та Київської областей мали змогу обмінятися власним досвідом з численних питань ефективного використання природно-рекреаційного та туристичного потенціалу регіону.

Так, в рамках заходу були представлені кращі приклади комерційних, громадських, державних та приватних ініціатив в сегменті активного та екологічного туризму, можливості активного туризму в Україні і його використання, а також закордонні приклади розвитку активного туризму.

Рівненська обласна рада

Рівненська обласна рада

Міністерства культури та інформаційної політики

Міністерство культури та інформаційної політики

Верховна рада

Президент України

Президент України

Облдержадміністрація

Облдержадміністрація